.:: هوشا : هوشمند و توانا ::.


مجموعه ای کامل از نرم افزارهاي يكپارچه مالي و اداري، دولتي و بازرگاني

بایگانی برای دسته بندی 03) مشتریان ما؛ سرمایه ما، اعتبار ما.

مهر۱۵۱۳۹۱

شماره: ‎‏5229‎-‏43 /91 102

تاريخ: 05/07/91

پيوست: دارد

بسمه تعالی

جناب آقای مهندس عبدالهی

مدیرعامل محترم شرکت دانشوران سرمد

با سلام و احترام

در شهریورماه سال جاری از ادارات کل نوسازی مدارس استانها جهت سنجش ميزان رضایت از خدمات پشتیبانی آن شرکت، نظرسنجی بعمل آمده است که نتایج آن به شرح ذیل ارائه می گردد:

21 استان در این نظرسنجی شرکت نموده اند و در مجموع رضایت استان ها از خدمات پشتیبانی آن شرکت بالاتر از متوسط می باشد که بدینوسیله از زحمات و خدمات آن شرکت محترم تشکر و قدردانی می گردد.

لکن آن شرکت می بایست در خصوص  در دسترس بودن نیروهای پشتیبانی خود و همچنین سرعت بخشیدن به رفع اشکالات موجود در سیستم توجه بیشتری مبذول دارد تا انشالله رضایت کامل حاصل گردد.

در جدول زير  نظرات استانهايي كه رضايت پايين داشتند تقديم حضور مي شود مقتضي است ضمن هماهنگي و برقراري ارتباط با كارشناسان اين استانها ترتيبي اتخاذ شود تا رضايت اين استانها نيز جلب گردد .

نام استان نوع فعاليت نظر
آذربایجان شرقی، تهران، فارس و سيستان و بلوچستان، اصفهان، ایلام، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، زنجان، سمنان، قم، کرمان، کرمانشاه دسترسی به نیروهای پشتیبانی شرکت   13/21=61%
رضايت  متوسط كم وخيلي كم
آذربايجان غربی، اصفهان، ايلام، تهران، خراسان جنوبی، سمنان، سيستان و بلوچستان، فارس، كرمان، گلستان، هرمزگان رفع  به موقع اشکالات موجود در سیستم11/21=52% رضايت متوسط كم وخيلي كم
تهران و کرمان میزان برآورده شدن نیازهای بخش مالی توسط نرم افزار19/21=90% مثبت
رضايت كم وخيلي كم
اصفهان، تهران، زنجان نحوه برخورد عوامل پشتیبان شرکت

18/21=85% مثبت

متوسط وكم
استان های تهران و اصفهان مجموع میزان رضایت از خدمات پشتیبانی  18/21=85%
كم

خدامراد ممبني

رئيس گروه فن آوري اطلاعات

رونوشت : استانهاي فوق الذكر جهت درج موارد مورد نظر در فرم مربوط به پشتيباني سيستم در پرتال اداره كل امور مالي كه قبلاً طي بخشنامه اي به استانها اطلاع رساني شده است.

پی نوشت ها:

1- در مورد اینکه چرا نوسازی مدارس استان تهران که توی شهر تهران و در کنار ماست همه آیتم ها را ضعیف زده است احتمالا” بحث خارج از چارچوب پشتیبانی و اعلام رضایت است  که ضمن احترام با توجه به عدم اعلام هرگونه مشکلی در چندماهه اخیر به واحد پشتیبانی، جای تامل و بررسی دارد.

2- کارآئی نرم افزار و اخلاق مشتری مدارانه بیشترین و بهترین نمره را کسب نموده که بیانگر قابلیت ها و توانائی تیم تحلیل و برنامه ساز  و سیاستهای کلی شرکت مبنی بر تکریم مشتری است. اما واحد پشتیبانی نیازمند تقویت بیشتر است. نتیجه مستقیم این ارزیابی افزایش مبلغ قراردادهای پشتیبانی و جذب پشتیبانان بیشتر برای نیل به پشتیبانی بهتر است.

3-خوشبختانه با توجه به اعلام شدن نیازها توسط نوسازی مدارس استان اصفهان و برگزاری یک جلسه بسیار خوب با معاونت محترم اداری مالی،ذیحساب،مدیر فن آوری اطلاعات، مدیر مالی و معاون ذیحسابی یک پروژه توسعه سه ماهه برای ارتقاء نرم افزار حسابداری دولتی هوشا تعریف شده است که در حال پیگیری است. مهمترین تصمیم تغییر نرم افزار حسابداری دولتی نسخه ذیحسابی با حسابداری دولتی پیشرفته است.

4- ارتباط ما با نوسازی مدارس کرمان از نظر مالی و پرداخت دو سالی است که کاملا” قطع شده است ولی با این وجود خدمات پشتیبانی تلفنی همچنان ادامه دارد و یک نامه اعلام آمادگی برای اعزام کارشناس جهت روشن شدن وضعیت و مذاکره با مدیریت در تیر ماه برای نوسازی مدارس کرمان ارسال شده است که تا این لحظه پاسخی داده نشده است.امیدواریم نوسازی مدارس کرمان ضمن پرداخت هزینه ها راه را برای ارائه خدمات بهتر هموار کند.

5-ضمن تشکر از ادارات کل نوسازی مدارس شرکت کننده در نظرسنجی فوق، بدون مغرور شدن به نتایج مثبت  این نظر سنجی، طبق برنامه ریزی مدیر گروه فن آوری اطلاعات سازمان نوسازی مدارس نسبت به جمع آوری کلیه نظرات و درخواستهای ادارات فوق و هفت اداره دیگر نوسازی مدارس شرکت نکرده درنظرسنجی، نسبت به برنامه ریزی جهت رفع مشکلات و بهبود خدمات اقدام خواهد شد. در این زمینه سرکار خانم کثیری بعنوان مدیر توسعه هوشا ضمن تماس و پیگیری مسئول حصول نتیجه رضایت حداکثری ظرف سه ماهه آینده از همه ادارات نوسازی مدارس خواهند بود.این اقدامات شامل دریافت نظرات، برنامه ریزی جهت توسعه نرم افزار و پایش درخواست ها وتماس های جدید مشتریان نوسازی مدارس بصورت خاص و همه مشتریان بصورت عام خواهد بود.

ومن الله التوفیق

مرداد۱۰۱۳۹۱

هوشا و المپیک2012 لندن

با سلام
آقای عبدلهی خواهشند مالیاتها ثبت مانده پس انداز و وام اصلاح گزارش گیری انتقال اطلاعات ازفایل ها به ورودی کارکرد اصلاح محاسبه مالیاتها معوقه و سایر پرداختی ها و دریافت اطلاعات  ریز احکام  به صورت کلی به صورت اکسل جهت استفاده های گزارشی و سایر موارد مورد بحت را پیگیر فرمایید

با تشکر بابائی لندن

مطلب فوف، پیغام ارسالی دوست گرامی و برادر ارجمندم جناب آقای سید احمد بابایی کارشناس مسئول امور مالی کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران از المپیک 2012 لندن در قسمت نظرات و پیشنهادات سایت هوشاست.

آقای بابایی با وجود مشغله بسیار زیاد در تدارکات مالی تیم های المپیک و با دهان روزه در روزهای بلند تابستان لندن، به فکر هوشا و توسعه و پیشنهاد و ارتقاء حقوق دستمزد هوشا هستند. درود بر این همت و وجدان کاری.

کمیته ملی المپیک از سالیان قبل از حسابداری دولتی و اموال هوشا استفاده میکنند. امسال نیز از حقوق دستمزد هوشا و حسابداری بازرگانی و سایر منابع هوشا استفاده میکنند. البته به شخصه معتقدم همیشه نرم افزار باید از زیر دست افراد خبره رد شود تا پالایش و تکمیل شود. بی شک آقای بابایی یکی از کسانی است که کار کردن با آنها سخت ولی نتیجه بخش است.

حقوق دستمزد هوشا در ماه تیر در اداراه کل زندان ها و اقدامات تامینی و تربیتی استان تهران نیز مورد استفاده کارشناسان حقوق دستمزد قرار گرفت و ماه اول را با تیدیل اطلاعات بیش از سه هزار نفر  کارمند رسمی، پیمانی، قراردادی، کارگری، مامور به خدمت، ساعتی، سرباز و … با موفقیت پشت سر گذاشت و حتما” آقای بابایی در پایان ماه که به سلامتی از لندن برگردند نسخه بسیار کامل تری از حقوق دستمزد هوشا را ملاحظه خواهند فرمود.   حقوق دستمزد هوشا پس از رکورد سه هزارتایی و ارائه سرعت محاسبات قابل قبول و … مسلما” نرم افزاری قابل اعتماد تر خواهد بود.

سیاست هوشا در سالهای اخیر تکمیل سبد محصولات و ارائه بسته هایی است که همگی قدرتمند، هوشمند و توانا باشند.

هم حسابداری ، هم حقوق دذستمزد، هم اموال و انبار ، هم کارگزینی و … همه و همه باید نرم افزارهای کامل و قوی و قابل رقابت با سایر محصولات موجود در بازار و مورد رضایت و اعتماد استفاده کنندگان باشند. این کار باعث میشود سازمانها و مدیران فن آوری اطلاعات بتوانند مجموعه نرم افزارهای مالی و اداری هوشا را با طیب خاطر و خیالی آسوده و اعتماد و اطمینان بسیار بالا انتخاب کنند و خیالشان از بابت سیستم های مالی و اداری راحت باشد.

برای آقای بابایی و سایر عزیزان اعزامی کمیته ملی المپیک سلامتی و موفقیت و برای کاروان اعزامی ورزشکاران به المپیک لندن سرفرازی و پیروزی آرزومندیم و این روزها همراه با همه مردم ایران چشم هایمان به  موفقیت آنهاست و برای پیروزی و سلامتی آنها دعا میکنیم.

تیر۱۵۱۳۹۰

نرم افزار حسابداری دولتی پیشرفته هوشا نسخه ذیحسابی در اواخر دی ماه سال 1389 در اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر نصب و راه اندازی گردید. در همان زمان به مدت چهار روز و فقط چهار روزکارشناس هوشا در محل حاضر و پس از تبدیل همه اطلاعات از نرم افزار حسابداری تحت داس شرکت پژوهش که در ادارات کل آموزش و پروش نصب می باشد،آموزش های لازم به پرسنل ذیحسابی داده شد و برخی درخواست های جدید نیز در نرم افزاراعمال گردید.

در جلسه رفع اشکال که پس ازحدود هفت ماه برگزار گردید با افتخار مطلع شدیم که صورتحساب هزینه ای نهایی و دوره متمم سال مالی 1389 اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر با وجود داشتن بیشترین حجم عملیات و اعتبارات هزینه ای در استان موفق به کسب مقام نخست در ارائه صورتحساب گردیده است.

البته در کنار نرم افزار هوشا،پیگیری مستمر استاد عزیزم جناب آقای حسین آبادی ذیحساب محترم آموزش و پرورش انکار ناپذیر است.

لازم به ذکر است مقام دوم نیز توسط اداره کل نوسازی مدارس استان بوشهر که آن نیز از نرم افزار هوشا استفاده میکند کسب گردیده است.

ضمن تبریک این موفقیت امیدواریم سایر دستگاههای دولتی بويژه ادارات کل آموزش وپرورش استانها از تجارب هوشا در اداره کل آموزش و پرورش  بوشهر به نحو احسن استفاده نمایند.

اردیبهشت۳۱۳۸۹

ارتقاء و تغییرات در سایت هوشا

به دنبال ارائه سرویس های بهتر در سال 89 به همه مشتریان،یکی از برنامه های ما سرو سامان دادن به وب سایت هوشا است.

 پس از نظر سنجی از تعدادی از مشتریان و مدیران آی تی ادارات،تصمیمات و  اقدامات زیر انجام  شد:
1- شکل و قالب سایت به همان صورت قبلی باشد تا مراجعه کنندگانی که پیش از این از سایت استفاده می نمودند دچار سردرگمی و مشکل نشوند.
2-نرم افزار سایت که  نرم افزار متن باز  WORDPRESS (ورد پرس فارسی) است،  با نسخه های جدید جایگزین شود. بر این اساس نسخه قدیمی تر(2.7) با آخرین نسخه یعنی 2.9 فارسی که به احترام استاد آواز و موسیقی سنتی ایران نسخه استاد شجریان نام گرفته است،جایگزین گردید.
3-قالب سایت یعنی قالب illacrimo که توسط Design Disease طراحی شده است، با آخرین نسخه قالب جایگزین شود. این کار باعث افزوده شدن برخی امکانات جدید به سایت مثل شماره گذاری و صفحه بندی گردیده است. کار فارسی سازی قالب با استفاده از تجارب بهروز که نگارش های قبلی این قالب را فارسی سازی نموده بود،انجام شده است.

4-امکانات جدید به سایت در حال اضافه شدن است. من جمله امکان LIVE ONLINE CHAT برای برقراری ارتباط برخط جهت کاهش هزینه تلفن مستریان و ارائه سرویس پشتیبانی تلفنی آسان تر و سهل الوصول تر.

5-در حال خرید نسخه اصلی نرم افزار  خارجی Team Viewer هستیم تا امکان کترل از راه دور و حضور در پشت سیستم های استفاده کنندگان جهت حل مشکل و انجام راهنمایی های بهتر فراهم گردد.

6-با همه این احوال معتقدیم یک نرم افزار هر چقدر کامل تر باشد،پشتیبانی آن برای ما راحت تر و استفاده از آن برای شما مشتریان آسان تر است فلذا در سال جدید کارشناسان ما برای بررسی بیشتر و بهتر نظرات شما  بطور مضاعف و بطور حضوری خدمت خواهند رسید تا به نرم افزار کامل تری دست یابیم.

*  درخواست همیشگی ما،ارتباط نزدیک تر و صمیمانه تر و بیشتر شما با هوشا است. کمک کنید،نرم افزاری که مال شما است،هر روز بهتر و کامل تر شود.کمک کنید تا دانشوران سرمد که متعلق به شما است،هر روز بالنده تر و پاینده تر باشد.

سلامت،موفق،بهروز و کامیاب باشید.

دی۱۴۱۳۸۶

اول دفتر

اول دفتر به نام ایزد دانا

صانع و پروردگار حی توانا

خالق اعظم خدای عالم و آدم

صورت خوب آفرید و سیرت زیبا

اینجا را شروع میکنیم

برای برقراری ارتباط بهتر ما و استفاده کنندگان نرم افزارهای مالی و اداری هوشا

خوشحال می شویم که مورد لطف و پذیرش قرار بگیریم.

فهرست مطالب و نرم افزارها

جستجو در مطالب سایت

Dear Husha.IR Visotor’s IP


...