.:: هوشا : هوشمند و توانا ::.


مجموعه ای کامل از نرم افزارهاي يكپارچه مالي و اداري، دولتي و بازرگاني

بایگانی برای دسته بندی 06)حسابداری بازرگانی پیشرفته

بهمن۷۱۳۹۳

نسخه برای مرکز

دریافت

اردیبهشت۱۱۳۹۳

با توجه به اینکه سال مالی هزینه ای اعتباری 92 در پایان فروردین به اتمام می رسد. نگارش های قبلی قابل استفاده نمی باشند و بایدبرای سال مالی جاری(93) از نگارش جدید استفاده نمایید./
__با تشکر ازصبر و شکیبایی شما
__گروه برنامه نویسی و پشتیبانی هوشا
دریافت نرم افزار حسابداری دولتی پیشرفته نسخه ذیحسابی
دریافت نرم افزار حسابداری دولتی نسخه ذیحسابی
دریافت نرم افزار حسابداری دولتی نسخه عامل ذیحسابی
 دریافت نرم افزارحسابداری بازرگانی
دریافت نرم افزار حسابداری فدراسیون پزشکی و ورزشی
دریافت نرم افزار حسابداری هیئت های پزشکی و ورزشی

دریافت نرم افزار حسابداری هیئت های پزشکی

دریافت نرم افزارحسابداری مدارس

اردیبهشت۳۱۳۸۹

ارتقاء و تغییرات در سایت هوشا

به دنبال ارائه سرویس های بهتر در سال 89 به همه مشتریان،یکی از برنامه های ما سرو سامان دادن به وب سایت هوشا است.

 پس از نظر سنجی از تعدادی از مشتریان و مدیران آی تی ادارات،تصمیمات و  اقدامات زیر انجام  شد:
1- شکل و قالب سایت به همان صورت قبلی باشد تا مراجعه کنندگانی که پیش از این از سایت استفاده می نمودند دچار سردرگمی و مشکل نشوند.
2-نرم افزار سایت که  نرم افزار متن باز  WORDPRESS (ورد پرس فارسی) است،  با نسخه های جدید جایگزین شود. بر این اساس نسخه قدیمی تر(2.7) با آخرین نسخه یعنی 2.9 فارسی که به احترام استاد آواز و موسیقی سنتی ایران نسخه استاد شجریان نام گرفته است،جایگزین گردید.
3-قالب سایت یعنی قالب illacrimo که توسط Design Disease طراحی شده است، با آخرین نسخه قالب جایگزین شود. این کار باعث افزوده شدن برخی امکانات جدید به سایت مثل شماره گذاری و صفحه بندی گردیده است. کار فارسی سازی قالب با استفاده از تجارب بهروز که نگارش های قبلی این قالب را فارسی سازی نموده بود،انجام شده است.

4-امکانات جدید به سایت در حال اضافه شدن است. من جمله امکان LIVE ONLINE CHAT برای برقراری ارتباط برخط جهت کاهش هزینه تلفن مستریان و ارائه سرویس پشتیبانی تلفنی آسان تر و سهل الوصول تر.

5-در حال خرید نسخه اصلی نرم افزار  خارجی Team Viewer هستیم تا امکان کترل از راه دور و حضور در پشت سیستم های استفاده کنندگان جهت حل مشکل و انجام راهنمایی های بهتر فراهم گردد.

6-با همه این احوال معتقدیم یک نرم افزار هر چقدر کامل تر باشد،پشتیبانی آن برای ما راحت تر و استفاده از آن برای شما مشتریان آسان تر است فلذا در سال جدید کارشناسان ما برای بررسی بیشتر و بهتر نظرات شما  بطور مضاعف و بطور حضوری خدمت خواهند رسید تا به نرم افزار کامل تری دست یابیم.

*  درخواست همیشگی ما،ارتباط نزدیک تر و صمیمانه تر و بیشتر شما با هوشا است. کمک کنید،نرم افزاری که مال شما است،هر روز بهتر و کامل تر شود.کمک کنید تا دانشوران سرمد که متعلق به شما است،هر روز بالنده تر و پاینده تر باشد.

سلامت،موفق،بهروز و کامیاب باشید.

تیر۲۵۱۳۸۸

پشتیبانی ویژه 31 تیرماه

قابل توجه تمامی استفاده کنندگان از نرم افزارهای

حسابداری دولتی و حسابداری بازرگانی هوشا

    ضمن عرض خسته نباشید به همه حسابداران،کارشناسان مالی،کارشناسان فن آوری اطلاعات،مدیران مالی و ذیحسابهای  محترم،

با توجه به درپیش بودن 31 تیر ماه و اهمیت این روزها جهت هزینه نمودن تتمه بودجه عمرانی در ذیحسابی ادارات دولتی دارای بودجه عمرانی کل نظیر ادارات راه و ترابری،ادارات کل نوسازی،توسعه و تجهیز مدارس، ادارات کل تربیت بدنی، شازمانهای مسکن و شهرسازی و استانداری ها، همچنین با توجه به درپیش بودن موعد تحویل ترازنامه سود و زیان شرکت های غیر دولتی استفاده کننده از نرم افزار های بازرگانی هوشا،  در روزهای آینده و لغایت دهم مردادماه واحد پشتیبانی لغایت 8 شب (20:00)  در تمامی روزها و حتی روزهای تعطیل جوابگو خواند بود. همچنین تلفن های همراه همکاران واحد پشتیبانی و بویژه آقای عبداللهی جهت پاسخگوئی و حل مشکلات همه استفاده کنندگان عزیز  روشن و در دسترس خواهد بود.

در خواست میگردد:

هر گونه مشکل حتی کوچک را با ما در مبان بگذارید.

فروردین۲۵۱۳۸۸

توضیحات درباره مغایرت بانکی حسابهای سیبا

از ماه اسفند، ساختار صورتحساب اینترنتی سیبا دستخوش تعییرات شده است و با این تغییرات امکان تنظیم خودکار صورتحساب در قسمت مغایرت بانکی هوشا وجود ندارد. بر این اساس یک نمونه جدید در فهرست مربوطه به شماره 14 و نام «صورتحساب اینترنتی سیستم یکپارچه بانک ملی – سیبا – نمونه 2» اضافه گردیده است.

در صورت هر گونه اشکال در این زمینه با واحد پشتیبانی تماس حاصل فرمائید.

فهرست مطالب و نرم افزارها

جستجو در مطالب سایت

Dear Husha.IR Visotor’s IP


...