.:: هوشا : هوشمند و توانا ::.


مجموعه ای کامل از نرم افزارهاي يكپارچه مالي و اداري، دولتي و بازرگاني

بایگانی برای دسته بندی 14)اموال دستگاههای اجرایی(اداره کل اموال)

اسفند۳۱۳۹۲

درآمد گمرکات

– سرکار خانم موحدنیا – گمرک بندرعباس

دریافت

مرداد۱۵۱۳۸۹

اموال ذیحسابی ها نگارش 8.12

با توجه به نیاز ادارات دولتی به نرم افزار اموال مطابق با دستورالعمل های اداره کل اموال دولتی ، اقدام به تقویت نرم افزار اموال و انبار نمودیم. بر این اساس نرم افزار اموال را با طراحی جدید و بصورت پارمتریک طراحی نمودیم و زحمت برنامه نویسی آنرا نیز جناب آقای مهندس جمال برزگر تقبل نمودند.

نگارش فعلی بر اساس این تغییرات در اختبار استفاده کنندگان قرار میگیرد. امیدواریم با  افزایش تعداد استفاده کنندگان بتوانیم آنرا به نرم افزاری همه گیر و بسیار قدرتمند تبیدل نمائیم.

دریافت

اردیبهشت۳۱۳۸۹

ارتقاء و تغییرات در سایت هوشا

به دنبال ارائه سرویس های بهتر در سال 89 به همه مشتریان،یکی از برنامه های ما سرو سامان دادن به وب سایت هوشا است.

 پس از نظر سنجی از تعدادی از مشتریان و مدیران آی تی ادارات،تصمیمات و  اقدامات زیر انجام  شد:
1- شکل و قالب سایت به همان صورت قبلی باشد تا مراجعه کنندگانی که پیش از این از سایت استفاده می نمودند دچار سردرگمی و مشکل نشوند.
2-نرم افزار سایت که  نرم افزار متن باز  WORDPRESS (ورد پرس فارسی) است،  با نسخه های جدید جایگزین شود. بر این اساس نسخه قدیمی تر(2.7) با آخرین نسخه یعنی 2.9 فارسی که به احترام استاد آواز و موسیقی سنتی ایران نسخه استاد شجریان نام گرفته است،جایگزین گردید.
3-قالب سایت یعنی قالب illacrimo که توسط Design Disease طراحی شده است، با آخرین نسخه قالب جایگزین شود. این کار باعث افزوده شدن برخی امکانات جدید به سایت مثل شماره گذاری و صفحه بندی گردیده است. کار فارسی سازی قالب با استفاده از تجارب بهروز که نگارش های قبلی این قالب را فارسی سازی نموده بود،انجام شده است.

4-امکانات جدید به سایت در حال اضافه شدن است. من جمله امکان LIVE ONLINE CHAT برای برقراری ارتباط برخط جهت کاهش هزینه تلفن مستریان و ارائه سرویس پشتیبانی تلفنی آسان تر و سهل الوصول تر.

5-در حال خرید نسخه اصلی نرم افزار  خارجی Team Viewer هستیم تا امکان کترل از راه دور و حضور در پشت سیستم های استفاده کنندگان جهت حل مشکل و انجام راهنمایی های بهتر فراهم گردد.

6-با همه این احوال معتقدیم یک نرم افزار هر چقدر کامل تر باشد،پشتیبانی آن برای ما راحت تر و استفاده از آن برای شما مشتریان آسان تر است فلذا در سال جدید کارشناسان ما برای بررسی بیشتر و بهتر نظرات شما  بطور مضاعف و بطور حضوری خدمت خواهند رسید تا به نرم افزار کامل تری دست یابیم.

*  درخواست همیشگی ما،ارتباط نزدیک تر و صمیمانه تر و بیشتر شما با هوشا است. کمک کنید،نرم افزاری که مال شما است،هر روز بهتر و کامل تر شود.کمک کنید تا دانشوران سرمد که متعلق به شما است،هر روز بالنده تر و پاینده تر باشد.

سلامت،موفق،بهروز و کامیاب باشید.

فروردین۲۴۱۳۸۹

دریافت

فروردین۱۵۱۳۸۹

اصلاح و بهبود موارد زیر:

1)امکان نمایش سر فصل های گروه حساب

2)محاسبه استهلاک اموال

3)محاسبه نرخ استهلاک بصورت سالیانه و ماهیانه یک کالا یا کل کالاها

دریافت

فهرست مطالب و نرم افزارها

جستجو در مطالب سایت

Dear Husha.IR Visotor’s IP


...