.:: هوشا : هوشمند و توانا ::.


مجموعه ای کامل از نرم افزارهاي يكپارچه مالي و اداري، دولتي و بازرگاني

بایگانی برای دسته بندی الف ) مستندات و راهنما ها

دی۱۳۱۳۹۶

لینک های زیر را دانلود کنید

اسفند۹۱۳۹۴

راهنمای Export اطلاعات در SQL SERVER

راهنمای Export  اطلاعات در SQL SERVER  را میتوانید از لینک زیر دانلود کنید.

دریافت

اسفند۵۱۳۹۴

۵ اسفند، روز مهندس گرامی باد

۵ اسفند، روز مهندس گرامی باد.

تشکر  از همه مهندسان عزیزی که به ما کمک میکنند:

مهندسان هوشا،

مهندسان کنار هوشا،

مهندسان اداراتی که از هوشا استفاده میکنند،

مهندسان زحمت کش پشتیبانی شبکه و پشتیبانی نرم افزار.

مهندسان خوشفکر و گرامی فن آوری اطلاعات،

و مدیران بخش های فن آوری اطلاعات و ….

 

بهمن۱۹۱۳۹۴

هیات دولت در جلسه خود به ریاست حجت الاسلام و المسلمین دکتر حسن روحانی رییس جمهوری، پاداش پایان سال ۱۳۹۴(عیدی) کارکنان دولت را مبلغ ثابت ۶ میلیون و ۸۸۰ هزار ریال تعیین کرد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی ریاست جمهوری، در این جلسه که عصر یکشنبه برگزار شد، دستگاه های اجرایی موضوع قانون خدمات کشوری و قانون محاسبات عمومی کشور، نیروهای مسلح، نیروی انتظامی و قوه قضاییه و سایر دستگاه های اجرایی مشمول قوانین خاص مجاز هستند به کارمندان خود(رسمی، ثابت، پیمانی، خرید خدمت،قراردادی و موقت)، اعضای هیات علمی دانشگاه ها و موسسات آموزش عالی و تحقیقاتی و قضات که به طور تمام وقت اشتغال به کار دارند، مبلغ ثابت ۶ میلیون و ۸۸۰ هزار ریال به نسبت مدت خدمت تمام وقت در سال ۱۳۹۴ به عنوان پاداش آخر سال (عیدی) در بهمن ماه سال جاری از محل بودجه مصوب دستگاه های اجرایی پرداخت نمایند.

همچنین میزان عیدی بازنشستگان، مستمری بگیران، حقوق وظیفه از کار افتادگی و حقوق وظیفه وارث مستخدمین متوفای مشمول صندوق های بازنشستگی و صندوق معذوریت و از کارافتادگی جهاد کشاورزی، صندوق های بازنشستگی نیروهای مسلح و نیروی انتظامی و سایر صندوق های بازنشستگی و نیز شهدا و جانبازان از کار افتاده کلی نیز مبلغ ثابت ۶ میلیون و ۸۸۰ هزار ریال خواهد بود که از محل بودجه مصوب صندوق بازنشستگی ذیربط قابل پرداخت می باشد.

مهر۷۱۳۹۴

فونت فارسی Arial

خانم مریم وثوق روحانی، اداره کل زیست استان گیلان

این فونت را دریافت و نصب نمائید.

با تشکر

دریافت فونت Arial فارسی صحیح

شهریور۲۲۱۳۹۴

بخشنامه بودجه سال ١٣٩۵ ابلاغ شد. این سومین سال است که دولت درست در موعد مقرر شده، اقدام به تنظیم بودجه می‌کند. نخستین اقدام دولت یازدهم در ماه آغازین کار اقدام به تدوین بودجه بود و نهایتا حاصل کار مجموعه تازه گرد هم آمده دولت، ابلاغ لایحه در آذر ماه ١٣٩٢ شد.

به گزارش اعتماد، تقدیم به موقع بودجه از آن جهت حایز اهمیت بود که در سال‌های قبل بودجه با تاخیر چندماهه به دست مجلس می‌رسید و عملا مجلس فرصتی برای بررسی پیدا نمی‌کرد.

دست آخر هم بودجه یا دقیقه ٩٠ یا حتی در وقت‌های اضافه سال بعد تصویب می‌شد. بنابراین تقدیم به موقع بودجه به عنوان نخستین گام در راستای انضباط مالی دولت یازدهم تلقی می‌شد.

فارغ از عدم تاخیر دولت، مفاد کلی مندرج در بخشنامه بودجه سال آینده نیز قابل توجه است. به جز سیاست‌ها و راهبردهای کلی بودجه سال آینده، برخی مفاد تکلیف را برای بودجه پیشنهادی سال بعد مشخص کرده است. یکی از این مفاد تعیین عیدی امسال کارمندان دولت است که ٧۵٠ هزار تومان دیده شده است.

با توجه به عیدی ۶٠٠ هزار تومانی سال قبل کارمندان رشد پیش‌بینی شده ٢۵ درصد محاسبه می‌شود. البته این نکته را باید اضافه کرد که این مبلغ در بخشنامه اولیه دولت آمده و احتمال ایجاد تغییرات در آن وجود دارد.

 بودجه عمومی ٢۴ درصد کاهش یافت

اگرچه در این بخشنامه هیچ یک از اعداد درآمد و هزینه‌ای مشخص نشده اما دولت سقف اعتبارات هزینه‌ای و تملک دارایی را پیش بینی کرده است.

در مجموع ١٧٧ هزار میلیارد تومان سقف بودجه عمومی پیشنهادی دولت است. سال گذشته در قانون بودجه مصوب بودجه عمومی سال جاری ٢٢٠ هزار میلیارد تومان پیش بینی شد.

در کنار این قانون، بودجه‌ای که بعدها به نام بودجه سایه معروف شد؛ پیش‌بینی شد در صورت افزایش قیمت نفت این مبلغ تا سطح ٢٣۶ هزار میلیارد تومان قابل افزایش است.

اما نفت طبق پیش‌بینی‌ها با دولت همراهی نکرد و سر ناسازگاری قیمت‌ها تا آنجا پیش رفت که سخنگوی دولت مدتی قبل اعلام کرد؛ بودجه عمرانی به ١٨۴ هزار میلیارد تومان تقلیل یافته است.

افت ١۶ درصدی بودجه عمومی نسبت به بودجه تصویب شده در مجلس در اثر کاهش قیمت‌های نفت اتفاق افتاد. امروز که بخشنامه بودجه ٩۵ ابلاغ شد؛ ١٧٧ هزار میلیارد تومان بودجه عمومی نزدیک به عملکردی است که بودجه در سال جاری داشته و حتی نسبت به عملکرد بودجه ٩۴، ٣ درصد نیز کاهش یافته است. اگر سقف بودجه عمومی را با بودجه تصویب شده در مجلس مقایسه کنیم این فاصله به ١٩ درصد نیز می‌رسد.

 افزایش ١٠ درصدی ضریب حقوق

یکی دیگر از نکات مهم بخشنامه افزایش ١٠درصدی ضریب حقوق است که به نظر می‌رسد با توجه به تصمیم دولت برای تک رقمی کردن تورم در سال آینده در نظر گرفته شده است.

این ضریب حقوق نه تنها مشمول حقوق مبنا می‌شود بلکه شامل تمام احکام کارگزینی مانند بدی آب و هوا، سختی کار و… نیز خواهد شد. در این بخشنامه همچنین آورده شده است: سقف اعتبار مربوط به اضافه کار کارکنان در بودجه سال ۱۳۹۵ حداکثر معادل پیش بینی عملکرد اعتبار اضافه کار در سال ۱۳۹۴ پیش‌بینی شود.

از سوی دیگر اعتبار ماموریت خارج از کشور کارکنان را حداکثر معادل پیش‌بینی عملکرد اعتبار سال ۱۳۹۴ پیش‌بینی کرده و کمک‌های رفاهی مستقیم و غیرمستقیم کارکنان را، حداکثر معادل پیش‌بینی عملکرد سال ۱۳۹۴ دیده است. همچنین اعتبار پاداش پایان خدمت و مانده مرخصی پرداخت نشده سال ۱۳۹۵ را در قالب سقف اعتبار، پیش بینی کرده است.

تیر۲۰۱۳۹۴

بک آپ حقوق و دستمزد

جناب آقای فقدانی

دریافت

خرداد۱۷۱۳۹۴

CFG

انستیتو پاستور ایران

دریافت

اردیبهشت۲۸۱۳۹۴

سناما نگارش ۲۸ اردیبهشت ۹۴

– در این نسخه میتوان فایل های تولیدی سناما که حجم آنها بیش از ۴۵ کیلوبایت است را با برنامه Notepad++ باز نموده و ویرایش کنید.

دریافت سناما

دریافت Notepad++

فروردین۱۹۱۳۹۴

CFG

دادگستری یاسوج

دریافت

فهرست مطالب و نرم افزارها

جستجو در مطالب سایت

Dear Husha.IR Visotor’s IP


...