.:: هوشا : هوشمند و توانا ::.


مجموعه ای کامل از نرم افزارهاي يكپارچه مالي و اداري، دولتي و بازرگاني

بایگانی برای دسته بندی 09)اخبار هوشا

اسفند۲۹۱۳۹۳

نوروز بمانید که ایّام شمایید!

نوروز بمانید که ایّام شمایید!
آغاز شمایید و سرانجام شمایید!
آن صبح نخستین بهاری که ز شادی
می آورد از چلچله پیغام، شمایید!
آن دشت طراوت زده آن جنگل هشیار
آن گنبد گردننده ی آرام شمایید!
خورشید گر از بام فلک عشق فشاند،
خورشید شما، عشق شما، بام شمایید!
نوروز کهنسال کجا غیر شما بود؟
اسطوره ی جمشید و جم و جام شمایید!
عشق از نفس گرم شما تازه کند جان
افسانه ی بهرام و گل اندام شمایید!
هم آینه ی مهر و هم آتشکده ی عشق،
هم صاعقه ی خشم ِ بهنگام شمایید!
امروز اگر می چمد ابلیس، غمی نیست
در فنّ کمین حوصله ی دام شمایید!
گیرم که سحر رفته و شب دور و دراز است،
در کوچه ی خاموش زمان، گام شمایید
ایّام ز دیدار شمایند مبارک
نوروز بمانید که ایّام شمایید!

اسفند۲۸۱۳۹۳

سال ۹۴ در یک نگاه

اهم برنامه های هوشا در سال ۹۴ به قرار زیر است:

۱- توسعه نرم افزارهای هوشا در بستر وب مجتمع هوشا  HushaERP  نسخه عمومی شامل حسابداری دولتی بر مبنای تعهدی، بودجه و اعتبارات، انبار تعدادی، انبار ریالی، اموال و حسابداری اموال، دریافت پرداخت، حقوق دستمزد، کارگزینی  و  رسیدگی – کارت پیمان ذیحسابی.

۲-  بهبود نرم افزارهای ویندوزی شامل یکپارچه سازی اطلاعات، برداشتن  اتصال از طریق BDE , فروش و پشتیبانی علی الخصوص ارتقاء حسابداری دولتی به نسخه تعهدی برای مشتریان معمولی.

۳-پیگیری و تقویت مراکز و کارشناسان پشتیبان در مراکز استانها.

۴-بهبود برنامه ریزی و پیگیری داخلی و راه اندازی بخش CRM  جهت بررسی بهتر و سریعتر امور مشتریان.

 

بهمن۴۱۳۹۲

اخبار از HushaERP

بسیاری از مشتریانمان از ما درباره Husha ERP تحت وب پرسش میکنند و تمایل دارند نظرات و پیشنهادات خود را در زمینه  اولین ERP کاملا” ایرانی Husha ERP به ما انعکاس دهند.

ما هم اکنون یک لیست از افراد مختلف برای این کار آماده کرده ایم. از صاحب نظران و کارکشته های بخش غیر دولتی تا دولتی.

اعضای انجمن حسابداران خبره، حسابداران ارشد شرکت های حسابرسی، کارشناسان استفاده از نرم افزارهای خودمان، مدیران مالی، ذیحسابها،مدیران آی تی و … را در طراحی بهینه سیستم دخیل نموده ایم.

اینجانب برغم فشردگی کارها و وظایف،روزانه بخش های مختلف نرم افزار را بررسی و حتی تست میکنم.

برغم اینکه گروه طراحی از بهترین ها و گلچین شده ها هستند، ما در برنامه کاری خود داریم که از حداکثر افراد برای رسیدن به یک طرح جامع استفاه نمائیم.

همین روزها دعوت نامه ای برای کسانی که علاقمندی خود را اعلام نموده اند،  ارسال خواهد شد تا نظرات خود را به ما اعلام فرمائند و یا در صورت تمایل دموی نرم افزار را ملاحظه نمایند.

لازم به ذکر است،Husha ERP، اولین  ERP کاملا” ایرانی مبتنی بر وب می باشد که بر روی سیستم عامل لینوکس و ترجیحا” سیستم عامل  بومی زمین (Xamin) ارائه خواهد گردید.

برنامه ما این است که نسخه های ویندوزی هوشا و سایر شرکت ها را از دستگاههای دولتی جمع آوری کنیم و بجایش یک سیستم یکپارچه مالی و اداری کاملا” ایرانی و غیر وابسته را جایگزین کنیم.

بهمن۲۱۳۹۲

ارتقای پوسته وردپرس سایت هوشا به نگارش 3.8

مدتی است که وردپرس فارسی ۳٫۸ منتشر شده است.

نسخه های جدید وردپرس هم از نظر امنیتی و هم از امکانات بهتر و کامل تر است.

این نگارش از وردپرس فارسی با افتخار مزیّن به نام استاد گرانقدر موسیقی ایران، «طاهر یارویسی» است. از جمله تغییرات مهم اعمال شده در این نگارش می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

طراحی مدرن و تازه برای بخش مدیریتپ

طراحی واکنش‌گرا و تخت

رنگ‌بندی‌های تازه‌ی بخش مدیریت سایت

بهبود بخش مدیریت پوسته‌ها
پوسته‌ی ۲۰۱۴ با ظاهری مجله‌ای و زیبا

اردیبهشت۲۴۱۳۹۲

استخدام برنامه نویس PHP

نرم افزاری هوشا جهت تکمیل گروه برنامه نویسی پروژه وب هوشا، نیازمند همکاری دونفر برنامه نویس با شرایط زیر می باشد:

برنامه نویس خانم، مسلط بهPHP ,MySQL , HTML,CSS,JQuery

حداقل لیسانس نرم افزار  یا رشته های مرتبط

ترجیحا” آشنا به برنامه نویسی چند لایه

ترجیحا” دارای دو سال سابقه کار

ترجیحا” فارغ التحصیل دانشگاههای معتبر دولتی

تعهد کار بدون وقفه تا پایان سال 1393 هجری شمسی.

علاقمندان اطلاعات و رزومه کاری خود را به JOB@HUSHA.IRارسال فرمایند.

آذر۱۴۱۳۹۱

1_راهنماي برقراري اتصال الكترونيكي

2_ويژگي هاي رايانه سرور سنا

3_پرسشنامه شناخت وضعيت فناوري اطلاعات

4_پروژه پیاده‌سازی نرم‌افزارسامانه نظارت الکترونیکی (سنا)

دريافت

آذر۱۲۱۳۹۱

در  دو اقدام مشابه به يکباره از دو  مرجع نظارتی مهم، دو سري فرم و فايل بعنوان خروجي نرم افزارهاي حوزه مالي و اداري خواسته شده است.

يکي از ديوان محاسبات و ديگري از معاونت نظارت مالي و خزانه داري كل كشور.

طبیعتا” به يکباره سيل درخواست هاي مشتريان  از طريق نامه و  پيرو نامه و فاکس و ايميل و تلفن به هوشا سرازير شده است. براي ما جاي تعجب است که چرا مديران کشور ما در اين سطح با هم تا به اين اندازه ناهماهنگ هستند و چرا يک جلسه بين ديوان محاسبات و معاونت نظارت مالي و خزانه داري كل كشور جهت يکسان کردن اين فرمتها و فرم ها برگزار نشده است؟ دو ارگانی که طبیعتا باید همیشه با هم تعامل وارتباط سازنده داشته باشند.یکی از مجلس و دیگری از وزارت امور اقتصادی و و دارائی. تعاملی که آن قدر قشنگ و دقیق و کارشناسی باشد که برای ما که توی یک شرکت خصوصی هستیم، یک سامپل و یک کیس استدی خوب باشد.

در امسال که ادارات بعلت کمبود بودجه حتي هزينه پشتيباني 6 ماهه اول را نيز نتوانسته اند پرداخت کنند،دغدغه جديدي خواهند داشت به نام سامانه نظارت آني معاونت نظارت مالي و خزانه داري كل كشور و يا سامانه يکپارچه ديوان محاسبات.

کاش همانند طرح تکفا يک بودجه اي هم براي اين کار در نظر ميگرفتند نه به اندازه  شرکتهاي طرف قرارداد خودشان که به نظر بدون برگزاري مناقصه و اعلام عمومي و شيوه قابل دفاع کار را اخذ نموده اند، بلکه به اندازه يي که ادارات بابت عدم پرداخت هزينه بسيار ناچيز پشتيباني خود اينقدر امروز و فردا نکنند.در سالی که بقول ریاست محترم مجلس شورای اسلامی سال خشکسالی بودجه است.

ما پيش از اين وقت زيادي براي تهيه قالب ها و فرم هاي مربوط به طرح ميزان که قرار بود کليه وام ها و تسهيلات کارکنان دولت در آن قرار بگيرد و يکپارچه گردد، هزينه نموديم اما بعد از مدتي طرح شکست خورد و به فراموشي سپرده شد.

هر يک از اين مجموعه فرم ها حداقل يک ماه وقت برنامه نويسانمان را خواهد گرفت  اما همکارانمان سعي دارند با تلاش مضاعف هر چه سريعتر درخواست هاي اين دو ارگان مهم را به مجموعه نرم افزارهاي هوشا اضافه کنند و اين تغييرات هر چه سريعتر در اختيار مشتريان عزيزي که در سال جاری از خدمات پشتیبانی هوشا ونسخه های بروز استفاده میکنند، قرار گیرد. ساير مشتريان عزيزی که در سالهای اخیر قرارداد پشتیبانی نداشته و نسخه هایشان مربوط به سالهای گذشته است نيز در اين مورد با کارشناس امور قراردادهاي شرکت تماس حاصل فرمايند تا تغییرات جدید طبق مقررات هوشا برای آنها نیز ارسال گردد.

فرم هاي مربوط به سامانه نظارت آني معاونت نظارت مالي و خزانه داري كل كشور  را میتوانید از اینجا  دريافت  کنید.

همچنین فرم هاي مربوط به سامانه يکپارچه ديوان محاسبات کشور را نیز یتوانید از اینجا دريافت کنید.

مهر۲۷۱۳۹۱

صد صفحه مطلب بیش از هزار پست

حاصل کار ما در این سایت از مرز صد صفحه مطلب و هزار پست گذشت.

شمارنده بازدید از سایت هم به  مرز260 هزار بازدید رسید.

این سایت با کمترین هزینه  تهیه شده است و در مدت فعالیت خود از دیماه سال 86 به مدت 5 سال و نه ماه برای مشتریان هوشا کاملا” شناخته شده است.

بزودی پایگاه hushasoft.ir بصورت پورتال و بیشتر برای نرم افزارهای تحت وب هوشا مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت.

مهر۱۵۱۳۹۱

شماره: ‎‏5229‎-‏43 /91 102

تاريخ: 05/07/91

پيوست: دارد

بسمه تعالی

جناب آقای مهندس عبدالهی

مدیرعامل محترم شرکت دانشوران سرمد

با سلام و احترام

در شهریورماه سال جاری از ادارات کل نوسازی مدارس استانها جهت سنجش ميزان رضایت از خدمات پشتیبانی آن شرکت، نظرسنجی بعمل آمده است که نتایج آن به شرح ذیل ارائه می گردد:

21 استان در این نظرسنجی شرکت نموده اند و در مجموع رضایت استان ها از خدمات پشتیبانی آن شرکت بالاتر از متوسط می باشد که بدینوسیله از زحمات و خدمات آن شرکت محترم تشکر و قدردانی می گردد.

لکن آن شرکت می بایست در خصوص  در دسترس بودن نیروهای پشتیبانی خود و همچنین سرعت بخشیدن به رفع اشکالات موجود در سیستم توجه بیشتری مبذول دارد تا انشالله رضایت کامل حاصل گردد.

در جدول زير  نظرات استانهايي كه رضايت پايين داشتند تقديم حضور مي شود مقتضي است ضمن هماهنگي و برقراري ارتباط با كارشناسان اين استانها ترتيبي اتخاذ شود تا رضايت اين استانها نيز جلب گردد .

نام استان نوع فعاليت نظر
آذربایجان شرقی، تهران، فارس و سيستان و بلوچستان، اصفهان، ایلام، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، زنجان، سمنان، قم، کرمان، کرمانشاه دسترسی به نیروهای پشتیبانی شرکت   13/21=61%
رضايت  متوسط كم وخيلي كم
آذربايجان غربی، اصفهان، ايلام، تهران، خراسان جنوبی، سمنان، سيستان و بلوچستان، فارس، كرمان، گلستان، هرمزگان رفع  به موقع اشکالات موجود در سیستم11/21=52% رضايت متوسط كم وخيلي كم
تهران و کرمان میزان برآورده شدن نیازهای بخش مالی توسط نرم افزار19/21=90% مثبت
رضايت كم وخيلي كم
اصفهان، تهران، زنجان نحوه برخورد عوامل پشتیبان شرکت

18/21=85% مثبت

متوسط وكم
استان های تهران و اصفهان مجموع میزان رضایت از خدمات پشتیبانی  18/21=85%
كم

خدامراد ممبني

رئيس گروه فن آوري اطلاعات

رونوشت : استانهاي فوق الذكر جهت درج موارد مورد نظر در فرم مربوط به پشتيباني سيستم در پرتال اداره كل امور مالي كه قبلاً طي بخشنامه اي به استانها اطلاع رساني شده است.

پی نوشت ها:

1- در مورد اینکه چرا نوسازی مدارس استان تهران که توی شهر تهران و در کنار ماست همه آیتم ها را ضعیف زده است احتمالا” بحث خارج از چارچوب پشتیبانی و اعلام رضایت است  که ضمن احترام با توجه به عدم اعلام هرگونه مشکلی در چندماهه اخیر به واحد پشتیبانی، جای تامل و بررسی دارد.

2- کارآئی نرم افزار و اخلاق مشتری مدارانه بیشترین و بهترین نمره را کسب نموده که بیانگر قابلیت ها و توانائی تیم تحلیل و برنامه ساز  و سیاستهای کلی شرکت مبنی بر تکریم مشتری است. اما واحد پشتیبانی نیازمند تقویت بیشتر است. نتیجه مستقیم این ارزیابی افزایش مبلغ قراردادهای پشتیبانی و جذب پشتیبانان بیشتر برای نیل به پشتیبانی بهتر است.

3-خوشبختانه با توجه به اعلام شدن نیازها توسط نوسازی مدارس استان اصفهان و برگزاری یک جلسه بسیار خوب با معاونت محترم اداری مالی،ذیحساب،مدیر فن آوری اطلاعات، مدیر مالی و معاون ذیحسابی یک پروژه توسعه سه ماهه برای ارتقاء نرم افزار حسابداری دولتی هوشا تعریف شده است که در حال پیگیری است. مهمترین تصمیم تغییر نرم افزار حسابداری دولتی نسخه ذیحسابی با حسابداری دولتی پیشرفته است.

4- ارتباط ما با نوسازی مدارس کرمان از نظر مالی و پرداخت دو سالی است که کاملا” قطع شده است ولی با این وجود خدمات پشتیبانی تلفنی همچنان ادامه دارد و یک نامه اعلام آمادگی برای اعزام کارشناس جهت روشن شدن وضعیت و مذاکره با مدیریت در تیر ماه برای نوسازی مدارس کرمان ارسال شده است که تا این لحظه پاسخی داده نشده است.امیدواریم نوسازی مدارس کرمان ضمن پرداخت هزینه ها راه را برای ارائه خدمات بهتر هموار کند.

5-ضمن تشکر از ادارات کل نوسازی مدارس شرکت کننده در نظرسنجی فوق، بدون مغرور شدن به نتایج مثبت  این نظر سنجی، طبق برنامه ریزی مدیر گروه فن آوری اطلاعات سازمان نوسازی مدارس نسبت به جمع آوری کلیه نظرات و درخواستهای ادارات فوق و هفت اداره دیگر نوسازی مدارس شرکت نکرده درنظرسنجی، نسبت به برنامه ریزی جهت رفع مشکلات و بهبود خدمات اقدام خواهد شد. در این زمینه سرکار خانم کثیری بعنوان مدیر توسعه هوشا ضمن تماس و پیگیری مسئول حصول نتیجه رضایت حداکثری ظرف سه ماهه آینده از همه ادارات نوسازی مدارس خواهند بود.این اقدامات شامل دریافت نظرات، برنامه ریزی جهت توسعه نرم افزار و پایش درخواست ها وتماس های جدید مشتریان نوسازی مدارس بصورت خاص و همه مشتریان بصورت عام خواهد بود.

ومن الله التوفیق

مهر۱۳۱۳۹۱

سمامه : سامانه مدیریت امور مشتریان هوشا

سمامه : سامانه مدیریت امور مشتریان هوشا راه اندازی مجدد گردید. در این سامانه که جهت ردیابی و پیگیری درخواستها و سایر امور مربوط به مشتریان توسط واحد وب دانشوران سرمد پیاده سازی گردیده است امکان ارسال تیکت(درخواست) و پیگیری وضعیت تیکت پیش بینی شده است.

درخواست ما این است که وارد این سامانه شده، درخواست عضویت خود را ارسال نمائید.

به تدریج از مشتریان عزیز خواهیم خواست که تمامی درخواست های خود را در این سامانه ثبت و پیگیری نمایند.

در این سامانه میتوانید برای هر یک از واحدهای  توسعه، پشتیبانی و یا فروش تیکت ارسال کنید.

لازم به ذکر است زبان و تکنولوژی انتخابی نرم افزاری هوشا که برای توسعه نرم افزارهای هوشا تحت وب از آن بهره  میجوئیم، تکنولوژی مبتنی بر LAMP/WAMP شامل لینوکس/ویندوز، آپاچی، MySQL و PHP/JAVA خواهد بود. امیدواریم در مدت دو سال آینده با حمایت مالی مشتریان و تامین هزینه های انجام کار که طبق برآورد خوشبینامه ما از ده میلیارد ریال فراتر خواهد بود، بتوانیم به نیازهای آتی مشتریان به نحو  احسن پاسخ دهیم.

سمامه در لغت: شتر ماده سریع را گویند. هدف از این سامانه این است که به سرعت و دقت پاسخگوی نیازهای مشتریان باشیم.

فهرست مطالب و نرم افزارها

جستجو در مطالب سایت

Dear Husha.IR Visotor’s IP


...